Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tehlikeli yakınlaşma

Tehlikeli yakınlaşma

Tüm sevgilileriyle film setinde tanışan Angelina Jolie yeni filmi 'The Tourist'teki başrol oyuncusu Johnny Depp ile yakınlaşmaya başladı!

Güncellenme tarihi:
ANGELINA'NIN BÜYÜLEYEN FOTOĞRAFLARI BURADA Angelina Jolie, aşkı film setlerinde bulan oyunculardan... İlk eşi Billie Bob Thornton ile 'Pushing Tin' isimli filmin setinde tanışan ardından hayatına giren tüm erkekleri film setlerinde tanıyan Jolie'nin setine düşen son isimse 'The Tourist' isimli filmde birlikte oynadığı Johnny Depp... Yıllardır bir Johnny Depp hayranı olduğunu söyleyen Jolie'nin sevgilisi Brad Pitt ise bu durumdan büyük rahatsızlık duyuyor. Angelina Jolie ile 'Mr&Mrs Smith' isimli filmin setinde tanışan Pitt, yakın çevresine Jolie yüzünden yaşadığı sıkıntıyı sık sık dile getiriyor. KAVGA ETTİLER Pitt'in arkadaşları, "Angelina, Depp ile sevişme sahnelerinden bahsetmemiş bile! Pitt sürpriz yapmak için sete geldiğinde bu sahnelerinden birini görmüş. Ardından ikisi büyük bir kavga etti" diyorlar. İNANILMAZ BİR ÇEKİM VAR 'THE TOURIST'in yönetmeni Florian Henckel von Donnersmarck, Johnny Depp ve Angelina Jolie'nin arasında inanılmaz bir elektrik ve çekim olduğunu düşünenler arasında yer alıyor! Von Donnersmarck, "Aralarındaki çekimi perdede de fark edeceksiniz" diyor.
Yayın tarihi: 17.10.2010
537
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.