Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tehditten beraat etti

Tehditten beraat etti

Asuman Krause'yi tehdit ettiği iddiasıyla yargılanan şarkıcı Yaşar İpek, beraat etti.

Asuman Krause'yi kendisinden ayrıldığı için cep telefonuna gönderdiği mesajlarla tehdit edip, arabasının tekerleklerini kestiği iddiasıyla yargılanan şarkıcı Yaşar İpek, beraat etti.

İstanbul 14. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya hakaret, tehdit ve mala zarar verme suçlarından 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Yaşar İpek ile şikâyetçi Asuman Krause katılmadı. Hakim, sanık Yaşar İpek'in isnat edilen suçları işlediğine dair hakkında yeterli, kesin ve inandırıcı delil elde edilemediğine karar verdi.

Asuman Krause daha önceki ifadesinde "Yaşar İpek ile 10 ay kadar birlikteliğimiz oldu. Anlaşamadığımız için ayrıldık. Ancak ayrılığı kabullenmeyince telefonla mesajlar göndererek tehdit ve hakaretlerde bulundu. Arabamın lastiğini kesti ve sileceklerini kırdı" demişti. Asuman Krause, Yaşar İpek'i arabasının tekerleklerini keserken görmediğini belirtmişti.
(Hürriyet/Kelebek)
537
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.