Magazin

Tecimer Yunanistan'da geziyor

Tecimer Yunanistan'da geziyor

Tarihi eser kaçakçılığından dört buçuk yıl hapse mahkum olmasının ardından yurtdışına kaçan Ayşegül Tecimer, Kos adasında tatil yapıyor.

Tarihi eser kaçakçılığından kırmızı bültenle aranan tarihi eser kaçakçısı Ayşegül Tecimer, Türkiye karasularına sadece beş mil uzaklıktaki Yunan adalarında tatil yaparken görüntülendi.

Erkek arkadaşıyla beraber
Geçtiğimiz hafta Simi adasında görülen Tecimer, bu kez Kos adasında ortaya çıktı. Ayşegül Tecimer, mimar erkek arkadaşıyla birlikte Kos adasındaki marinada gezdi, alışveriş yaptı.

Adadan cumartesi ayrıldı
Yunan adalarında bol bol para harcayan Tecimer'in Kos'a dört kilometre uzaklıktaki 2 bin Türk asıllının yaşadığı Germe köyünü de gezdiği öğrenildi. Tecimer ve erkek arkadaşının burada Türk yemekleri yediği ve personelle uzun uzun sohbet ettikleri belirtildi. Kos'un en ünlü caddelerinde rahatlıkla gezen Tecimer'in, adadan cumartesi akşamı ayrıldığı öğrenildi.
Yayın tarihi: 23.08.2004
578
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.