Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tayfur'un gizli sevgilisi hamileymiş!

Tayfur'un gizli sevgilisi hamileymiş!

Ferdi Tayfur'un 17 yaşından beri birlikte olduğu Habibe Ümmiye ile ilgili yeni iddia ortalığı karıştıracak.

30 yıldır Nazır ile birlikte olan arabesk müziğin ünlü ismi Tayfur'un, 14 yıldan beri Habibe Ümmiye adında gizli bir sevgilisinin olduğunu dün bu köşede okumuştunuz.

Sanatçının 17 yaşından beri birlikte olduğu, "Durun Ayaklarım" adlı şarkısının klibinde de oynattığı Habibe Ümmiye ile ilgili yeni iddia ise ortalığı karıştıracağa benziyor. Bu iddia ise Tayfur'un yakın çevresinden geliyor. Sanatçının "kızımın bakıcısı" dediği ancak bir televizyon kanalında "Tayfur'dan bir oğlum var" diyen Fatma Avcı'nın yakınları ilginç bir iddiada bulundu. Onlara göre, Tayfur'un bugün 31 yaşında olan gizli sevgilisi Habibe Ümmiye hamile! Üstelik bebeğini aldırmayı da kesinlikle düşünmüyor.

Yine bu kişilerin iddiasına göre, sanatçının önce gizli sevgilisinin ortaya çıkması, ardından hamile olduğunun öğrenilmesi Nazır-Tayfur aşkını bitirdi. 62 yaşındaki Tayfur'un nikahlı eşi Zeliha Hanım'dan Tuğba ve Funda isimli iki kızı, Necla Nazır'dan ise Tuğçe adlı bir kızı var. "Ferdi'den oğlum var" iddiasında bulunan Fatma Avcı'dan ise Timur adlı bir oğlu olduğu öne sürülüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.12.2007
631
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.