Magazin

Tatlıses'e Asena davasından beraat

Tatlıses'e Asena davasından beraat

İbrahim Tatlıses, 'Asena' adıyla tanınan oryantal Onur Çakmak'ı tehdit ettiği iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.

İstanbul 3. Sulh Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanık İbrahim Tatlıses katıldı. Müşteki Onur Çakmak ise duruşmaya gelmedi. Tatlıses, kimlik tespiti sırasında 'bekar' ve 5 çocuklu olduğunu, aylık gelirinin de '70-80 milyar lira' civarında bulunduğunu söyledi.

Hakim Mustafa Ersin'in, hakkında tehdit içeren beyanlarda bulunduğu ve Onur Çakmak´ın çalışmasını engellediğine dair iddialar olduğunu hatırlatması üzerine Tatlıses, şöyle konuştu: 'Ben onların hiçbirini söylemedim. İnsan sevdiği insanı tehdit etmez. Malum şahıs zaten halen çalışıyor. Öyle bir engellememiz yok. 'Ben bitti demeden bitmez' dememin nedeni de ben yüreğimdeki sevgiyi bitirmediğim içindir. Bunu basın alıp her şekle sokabilir, ama bu benim tehdit ettiğim anlamına gelmez.'

'Gerçekten mağdur olan kadınları niye yazmıyorsunuz?'
'Gözümüzün önünde 29 yerinden bıçaklanan kadınları yazmazlar. Çünkü ilgi görmez. İbrahim Tatlıses olduğu için, ilgi gördüğünden abartarak yazıyorlar' diye konuştu. Kendisi lehine yazan kişilerin de olabileceğini belirten Tatlıses,'Biz de bunları mı getirelim mahkemeye?' dedi.
Yayın tarihi: 14.02.2006
525
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.