Magazin

Tatlıses karakolluk oldu

Tatlıses karakolluk oldu

Türkücü İbrahim Tatlıses'in, adamlarıyla birlikte Bodrum'da işletmek istediği otelin sahiplerine zorla kira kontratı imzalattığı ve tesisi bastığı öne sürüldü.

İddialara göre, Tatlıses dün 20 adamıyla birlikte Gümbet'teki Mehmet Reşat Okçu, Fransız asıllı eşi Laura Okçu ve kız kardeşi Süphan Dirim'in işlettiği Bretagne Otel'e geldi. Oteli 4 yıllığına kiraladığını, işletme hakkının 1 Mayıs'tan itibaren kendisinde olduğunu söyleyen Tatlıses, tesisin boşaltılmasını istedi.
Ünlü türkücü otelden ayrılırken adamları tesiste kaldı. Tatlıses'in adamlarıyla tartışan Okçu ve Dirim, kira sözleşmesinin zorla ve silah tehdidiyle yapıldığını, oteli terk etmeyeceklerini söyledi.

İddiaları reddetti
Turistlerin gözü önünde gelişen tartışmalar büyüyünce, Laura Okçu polisi aradı. Adamları gözaltına alınan Tatlıses, karakolda ifade verdi. Tatlıses, "Kira kontratını en az 10 kişinin olduğu ortamda imzaladık. Hiçbir tehdit veya zorla kira kontratı imzalatma söz konusu değil" dedi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 20.05.2006
360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.