Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tatlıses: Hülya horlardı

Tatlıses: Hülya horlardı

Seda Sayan'ın önceki sabahki konuğu İbrahim Tatlıses'ti. Tatlıses'in, yeni albümünden şarkılar seslendirdiği programda, Seda Sayan, sürprizleriyle ünlü türkücüyü köşeye sıkıştırdı.

Tatlıses'in "İbo Show"da, Hülya Avşar'ı konuk ettiği bölümlerden görüntülerin ekrana geldiği programda, horlama konusu da gündeme geldi.

Hülya Avşar'ın, Tatlıses için "Çok kötü horluyor" dediğini de hatırlatan Seda Sayan, "Ben senin 20 yıllık arkadaşınım ama horladığını görmedim, Hülya senin horladığını nereden biliyor. Hülya kendini ele mi verdi?" diye sordu. Bunun üzerine Tatlıses, "O kendi kendine espri yaptı. Biz birlikte birkaç filmde oynadık. Ben bazen yorgun gelirdim. Çekim aralarında biraz uyuyup dinlenirken horlarmışım" yanıtını verdi.

Tatlıses, Avşar'ın da horladığını ve bunu da ayrıldığı eşi Kaya Çilingiroğlu'nun kaydedip milyonlara dinlettiğini de hatırlattı.
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.