Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tarkan'ın kostümü açık artırmada

Tarkan'ın kostümü açık artırmada

HemAlHemSat.com, Megastar Tarkan'ın Dice Kayek defilesinde giyerek podyuma çıktığı sahne kostümü satışa sunuyor.

HemAlHemSat.com, Türkiye'nin tanınmış antika kuruluşu Uğur Antik ile işbirliğine gitti. Böylece antika eserler, koleksiyon parçaları, ünlü ressamların tabloları ve Osmanlı sanat eserleri gibi koleksiyoncular için değerli olan ürünlerin açık artırması İnternet'e taşınmış oldu.

Bu işbirliği çerçevesinde, Megastar Tarkan'ın gömlek ve pantolondan oluşan kostümü de açık artırmaya çıkarılacak. Dice Kayek imzasını taşıyan ve bir defilede bizzat Tarkan tarafından takdim edilen kostüm, 10 Mayıs'tan itibaren HemAlHemSat.com üzerinden talihli alıcısını bekliyor olacak. Yedi gün sürecek açık artırma 1 YTL'den başlayacak.

Sadece İnternet üzerinden düzenlenen bu açık artırmaya Türkiye'nin her köşesinden antika meraklıları katılabilecek. Sanat severlere kredi kartına taksit imkanı da sunulacak.

Tarkan'ın kostümünden başka, Uğur Antik tarafından açık artırmaya konulacak diğer parçalar arasında Alman porselenleri, Fransız masaları, koltuk takımları ve sehpalar, Osmanlı örtüleri, ünlü ressamlarımızdan Bedri Rahmi Eyüpoğlu, Faruk Cimok, Abdullah Çizgen, Ahmet Fazıl Aksoy, Nuri Abaç'ın tabloları gibi çeşitli eserler yer alıyor.

Birbirinden ilginç ürünler, kaçırılmayacak fırsatlar
İnternet kullanıcılarına, ellerindeki her çeşit ürünü satabilecekleri bir ortam yaratan HemAlHemSat.com, birbirinden ilginç fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin siteye üye olması gerekiyor. Üyeler, ellerindeki ürünleri de HemAlHemSat.com üzerinden satarak kendilerine ek bir gelir kapısı açıyor.

Açık artırmaya katılmak için tıklayın...
Yayın tarihi: 10.05.2006
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.