Magazin

Tarkan'ın dudak uçuklatan konser ücreti

Tarkan'ın dudak uçuklatan konser ücreti

Yurtiçi ve yurtdışı toplam 50 konser için 15 milyon liraya anlaştı. Tarkan konser başına 300 bin lira alacak.

Megastar inzivaya çekilmişti. Şimdi bomba gibi yeni bir albüm hazırladığını söyleyen Tarkan'a yabancı bir menajerlik firması oldukça ciddi bir teklif sundu.NAKİT ÖDEYECEKLER

Hem yurt içi hem de yurtdışı olmak üzere tam 50 konserlik bir anlaşma sunan şirket bunun karşılığında ise Tarkan'a astronomik bir ücret önerdi. Şirket yetkilileri Tarkan'a konser başına 300 bin liradan tam 15 milyon lirayı nakit olarak ödeyebileceklerini iletti. Bunun üzerine ünlü şarkıcı teklifi kabul etti. 50 konser karşılığı 15 milyon lira alacak olan Tarkan'a ödenecek olan para şu ana kadar Türkiye'de yapılan en büyük anlaşma özelliğini taşıyor.

YENİ ALBÜM YOLDA

Megastar Tarkan, geçtiğimiz yaz albüm yapmamış bunun yerine Türkiye'de konser vermeyi tercih etmişti. Ünlü şarkıcı son günlerde stüdyoya kapandı ve yeni şarkıları için harıl harıl çalışıyor. Yaz aylarında piyasaya çıkması beklenen albüm için Tarkan yine Ozan Çolakoğlu'yla çalışmayı tercih etti. Duyumlara göre bu albümde Tarkan bazı eski şarkılarını yeni versiyonlarıyla yeniden seslendirecek. (En son haber)

Yayın tarihi: 20.02.2013
2512
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.