Magazin

Tarkan'ın bombası patlayınca ağabeyi çıldırdı

Tarkan'ın bombası patlayınca ağabeyi çıldırdı

İzzet Çapa'nın Tarkan'ın sır gibi sakladığı yeni projesiyle ilgili haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü. Ama bu Hakan Tevetoğlu'nun hoşuna gitmedi.

Güncellenme tarihi:
tarkan

Megastar Tarkan'ın sır gibi sakladığı projesi ortalığı karıştırdı. İzzet Çapa'nın yazdığı projeye göre Tarkan tıpkı Acun gibi yetenek avcılığına başlayacak. Kuracağı video paylaşım sitesine dünyanın her yerinden yetenekli gençler videolarını yükleyecek.

Aylardır üzerinde çalışılan proje İzzet Çapa'nın yazısyla deşifre olunca Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu çılgına dönmüş. Haberin nerden sızdığını araştıran Hakan Tevetoğlu öfkeden ne yapacığını şaşırmış.Medyafaresi'nin haberine göre; Hakan Tevetoğlunun İzzet Çapa'yı aradığını ve sert tepki gösterdiğini İzzet Çapa Twitter sayfasında anlattı.

İzzet Çapa'nın twitterdaki bu twittlerinden Hakan Tevetoğlunun öfkesinin kendisine kadar ulaştığı anlaşılıyor.

İzzet Çapa'nın işte o Twittleri...
- Tek bir kötü laf kullanmış ya da yalan yazmışsam özür dileyeceğim. Ama megastarın ağabeyi kullandığı külhanbeyi ağzı için dileyecek mi?

- Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu ile bir tele konferans yaptık. '6 kişinin bildiğini bana doğrulatmadan nasıl yazarsın' diyor

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 14.03.2012
492
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.