Magazin

TARKAN'DAN KONSERDE ERGENE MESAJI

TARKAN'DAN KONSERDE ERGENE MESAJI

EDİRNE'de sahneye çıkan mega star Tarkan, söylediği şarkılarla 30 bin kişiyi coşturdu.

TARKAN'DAN KONSERDE ERGENE MESAJI

EDİRNE'de sahneye çıkan mega star Tarkan, söylediği şarkılarla 30 bin kişiyi coşturdu. Verdiği sosyal mesajlarla bilinen Tarkan, Trakya'nın can damarı olan Ergene Nehri'nden zehir aktığını belirterek yetkilileri uyarıp Ergene konusunda üzerine düşenleri yapmaya hazır olduğunu söyledi.
Fanta Gençlik Festivali'nin son durağı olan Edirne'de, Kırkpınar Güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi mevkiindeki Saraçhane futbol sahasında ilk olarak sahneye Emre Aydın çıktı. Aydınsöylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Yaklaşık 1,5 saat konser verdikten sonra Emre Aydın sahneyi Tarkan'a bıraktı. Tarkan'ın sahneye çıkmasıyla birlikte futbol sahasını dolduran yaklaşık 30 bin kişi, mega starın söylediği şarkılarla coştu. Sahne performansı seyircilerden tam not alan Tarkan, Edirne'ye çok uzun süre sonra geldiği için mutlu olduğunu söyledi. Edirne'nin ve Trakya'nın can damarı olan Ergene Nehri'nden zehir aktığını belirten Tarkan, "Burada yetkililere hep birlikte seslenelim. Ergene'nin konusunda üzerime ne düşerse yapmaya hazırım" dedi.
Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Tarkan, konserinin ardından kentten ayrıldı.

Yayın tarihi: 13.07.2012
375
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.