Magazin

Tarkan'a denetimli serbestlik

Tarkan'a denetimli serbestlik

Savcı, Tarkan'ın tedavi görmesini ve denetimli serbest bırakılmasını talep etti.Ünlü pop şarkıcısı megastar Tarkan'ın uyuşturucu davasıyla ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Savcılık, Tarkan'ın tedavi görmesini ve denetimli serbest bırakılmasını talep etti.


3 yıl önce şubat ayında gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan Tarkan, arkadaşlarına uyuşturucu temin etmekle suçlanıyor.

"Pişmanım" demişti

2011 yılında görülen duruşmada savunması alınan Tarkan Tevetoğlu, emniyet ve savcılıktaki ifadesini tekrarladığını ifade ederek, “Sanatçıyım. Hayatın ve şöhretin zorluklarından dolayı bir dönem esrar maddesi kullandığımı kabul ediyorum. Operasyondan sonra kullanmadım. Pişmanım" demişti.

"Para vermeden aldım"


Mahkeme Başkanı Serap Durmaz ’nın “Sana uyuşturucuyu getiren kimdi? Bize onu söyle" sorusu üzerine Tarkan, "Murat Erdoğan’dan temin ettim. Esrarı parasız aldım. Hiçbir bedel ödemedim" diye konuşmuştu. Erdoğan’la uzun yıllardan beri arkadaş olduğunu belirten Tarkan, "Diğer sanıklar Ömer Faruk Miras, Tarık Miras ve Gökhan Yüzbaşıoğlu’nu sosyal çevrem nedeniyle tanırım" ifadesini kullanmıştı.

"Uyuşturucuyu polise kendim verdim"


Mahkeme Başkanı Durmaz’ın Tarkan’ın evinde ele geçirilen uyuşturucu maddesini sorması üzerine ise Tarkan “Evimde yapılan aramada küçük bir miktar esrar ele geçti. Onu da polise kendim verdim" demişti. (Enson haber)

Yayın tarihi: 24.01.2013
1382
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.