Magazin

Tarkan kiminle birlikte?

Tarkan kiminle birlikte?

Tarkan, Ortaköy'de karşılaştığı basın mensuplarının "Yanınızda ne zaman biri olacak?" sorusunu "Nereden biliyorsunuz benim tek olduğumu!" diye yanıtladı.

tarkan

Megastar Tarkan, önceki akşam ünlü müzisyen Garo Mafyan ile Ortaköy'de buluştu. Restorana girmeden önce görüntülenen Tarkan, bir gazetecinin "İyi akşamlar Tarkan Bey" demesine, "Hoşbulduk. O ne demekse!" yanıtını verdi. Megastar, Tayland ve Londra'da ev alacağı haberlerini, "Doğru değil. Hepsi yalan. Vallahi yalan, billahi yalan. Öyle bir şey yok" diyerek yalanladı. Tarkan, "Yeni albüm var mı?" sorusuna ise, "Yeni albüm seneye çıkıyor. Bu sene Ozan Çolakoğlu'nun albümü çıkıyor. Güzel albüm olacak" yanıtını verdi.

"Sizin işiniz de zor!"

Ünlü sanatçı, şarkıcı Gülşen'in şarkılarını stüdyoda dört saat dinlediği haberlerini ise "Yok öyle bir şey. Nereden çıktı bu haberler?" diyerek yalanladı. Megastar, "Ajda Pekkan ile düet yapacak mısınız?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "O da doğru değil. Sizin de işiniz zor, yalanlarla uğraşıyorsunuz. Ajda'ya şarkı yaptığımız doğru. Sözleri ben yazdım, müziği Ozan Çolakoğlu yaptı." Tarkan, "Sezen Aksu ile düet olabilir mi?" sorusuna "Sezen'e cevap vermeyeyim. Sürpriz olsun" yanıtını verdi. Megastar, gazetecilerin "Yanınızda ne zaman birini göreceğiz?" sorusunu ise "Nereden biliyorsunuz tek olduğumu?" diye yanıtladı.

 

Kaynak: Sabah

Yayın tarihi: 25.04.2012
2934
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.