Magazin

TARKAN İSTANBULLULARI COŞTURDU

TARKAN İSTANBULLULARI COŞTURDU

Pop müzik sanatçıları Tarkan ve Emre Aydın Fanta Gençlik Festivali kapsamında Santral İstanbul'da verilen konserle İstanbulluları coşturdu.

TARKAN İSTANBULLULARI COŞTURDU

Pop müzik sanatçıları Tarkan ve Emre Aydın Fanta Gençlik Festivali kapsamında Santral İstanbul'da verilen konserle İstanbulluları coşturdu. Fanta Gençlik Festivali kapsamında İstanbul'da sahne alan pop müzik sanatçısı Tarkan için yüzlerce kişi Eyüp'teki Bilgi Üniversitesi'nin Santral İstanbul kampüsüne akın etti. Konser öncesi vatandaşlar giriş kapısı önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Bu arada alanda yer bulamayan bazı vatandaşlar yüksek yerlere çıkmayı tercih etti. İçeri giremeyen bazı vatandaşlar ise, tel örgülerin arkasında konserin başlamasını bekledi. Onbinlerce kişinin akın ettiği festivalde sahneye önce Emre Aydın çıktı ve sevilen şarkılarını seslendirdi. Ardından ise Tarkan kalabalığı şarkılarıyla coşturdu.

Yayın tarihi: 08.07.2012
735
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.