Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tarkan: Evliliğe hayır çocuğa evet

Tarkan: Evliliğe hayır çocuğa evet

İngilizce albüm çalışmalarına devam eden Tarkan, resmi web sitesinde hayranlarının hemen her konudaki sorularına yanıt vermeye çalışıyor.

Sanatçının, "Evliliğe nasıl bakıyorsun, çocuk sahibi olmak istiyor musun" sorusuna verdiği yanıt dikkat çekti.

Tarkan bu soruyu şöyle yanıtlıyor: "Toplumumuzda kutsal kurum olarak tanımlanan evlilik kavramına çok olumlu bakmıyorum. Bana göre, öncelikle kendi içsel yolculuklarımızda kendimizle, yani geçmişten bugüne uzanan problemlerimizle yüzleşip onları çözebildiğimiz kadar çözmeye çalışmamız gerekir.

Özetle, kendimizi daha iyi tanımamız, ne istediğimizi daha iyi bilmemiz gerektiğini düşünüyorum. Kendiyle barışık olan biri ancak bir başkasıyla sağlıklı bir birlikteliği yürütebilir. Evliliğin nedeni çaresizlik, ihtiyaçlar ve korkular olmamalı. Biriyle gerçekten bir hayatı olabildiğince beklentisiz ve pozitif paylaşmak olmalı. Bir gün çocuğum olsun istiyorum".

Tarkan, yeni yaşını sevgilisi Bilge Öztürk ve 10 kişilik bir arakadaş grubuyla Beyoğlu KeVe adlı kahvehanede kutladı. Sonra da İstiklal Caddesi'nde sevgilisi Bilge Öztürk'le birlikte yürüyüş yaptı ve objektiflere mutluluk pozları verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.10.2004
389
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.