Magazin

Tarkan çok yoruldu

Tarkan çok yoruldu

Paramount'un Los Angeles'taki stüdyoları, Tarkan'ın rol aldığı 3 reklam filmi için New York'a dönüştürüldü.

Avea'nın 10 milyon dolarlık, aşk konseptli imaj kampanyasının yıldızı olan Tarkan'ın reklam çekimleri için Hollywood'daydık.

Tarkan'ın New York'taki yaşamından kesitlerin aktarıldığı filmlerden birinin yönetmenliğini, "Kill Bill" ve "Frida" gibi film afişleriyle adını duyuran Emrah Yücel üstlendi. Çekimler arasında Tarkan'la New York'taki yaşamı üzerine konuştuk.

New York'ta gününüz nasıl geçiyor?
Çalışıyorum. Eskisi kadar sempatik görünmüyor New York. Boğaz'ı özlüyorum. 11 Eylül'den sonra çok farklı bir hava esiyor. Herkes daha güvensiz, paranoyak. Yoruldum, sıkıldım New York'tan.

Başka bir yere mi yerleşmeyi düşünüyorsunuz?
Ülkeme daha yakın olmak için Avrupa'da yaşamak istiyorum. Türkiye'ye kesin dönüş yapmayacak mısınız? Düşünmüyorum. Çünkü ben böyle besleniyorum. Farklı ülkeler, farklı müzikler...

İngilizce albüm ne durumda?
Hazır. 14 şarkılık bir albüm olacak. Yazın single, sonbaharda da albümü çıkarmayı planlıyoruz. İçinde 'Şıkıdım'ın İngilizcesi de var.

Sezen Aksu'yla aranız düzeldi mi?
Bir hafta önce telefonlaştık. Şöhretin ne kadar büyük bir yalnızlık olduğunu konuştuk.

avea için yaptığınız şarkıda bile hasret var. Yalnızlık çok mu zor?
6 kardeşiz biz. İlgiye, kalabalığa alışığım. Bazen yalnız gecelerde çok bunalıyorum.

'Psikoterapiyle korkularımı yendim'
Bir psikoloğunun olduğunu söyleyen Tarkan, sözlerini şöyle sürdürüyor: "Korkularımı psikoterapiyle yendim. Hâlâ da psikoterapi görüyorum. Şuur altında farkında olmadığımız bir dünya var. Bazen bizi üzüyor, ne olduğunu anlayamıyoruz. Şöhret... Çok büyük sevinçler de yaşadım, üzüntüler de. Şöhretin zorluklarını tanıdım. Bu yüzden gittim. Geçmişin beni rahat ve özgür bırakmadığını gördüm. Şimdi daha iyiyim, barıştım geçmişimle. Ailesel problemler, babama öfkem, küskünlüğüm... Hepsi geçti."
(Ali Eyüboğlu/Milliyet)
Yayın tarihi: 23.04.2005
535
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.