Magazin

Tarkan adam olmayı unutmuş

Tarkan adam olmayı unutmuş

Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En İyi Erkek Sanatçı ödülünü Tarkan'a vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Hülya Avşar ağır konuştu.

Hülya'nın son vuruşu çok sert oldu! Kral TV Müzik Ödülleri'ne 7 dalda ödül alarak damga vuran Tarkan, törendeki tavrıyla birçok sanatçıyı kırdı! Ödülleri almak için sahneye çıkmayıp gecenin sonunda toptan alan Tarkan'a kırılan sanatçılardan biri de Hülya Avşar! En İyi Erkek Sanatçı ödülünü vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Avşar, çok ağır konuştu: "Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş..."

"O GECE SILA'YA HAKSIZLIK YAPILDI"
Tarkan'ın şarkılarının kendisine göre olmadığını ve kendisine uymadığını söyleyen Hülya Avşar, "Ödül gecesi Sıla'ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Söyleyecek çok şey var ama şimdilik susuyorum" dedi. Yeni bir single çıkarmaya çalıştığını belirten Avşar, "Ancak sanat dünyasındaki arkadaşlarımız, gündüz uyuyup gece çalıştıkları için altı aydır hiçbir yol kat edemedik" diye konuştu.

HÜLYA AVŞAR ÇOK KIRILMIŞ TARKAN'A
Önceki gün Tarkan'ı kuliste olduğu halde çıkıp ödüllerini almaması nedeniyle eleştirdiğim yazımın ardından Hülya Avşar ile telefonda konuştuk. Genel olarak söyleyebileceğim şey, Tarkan'a çok kırılmış. Hatta çok kelimesi ne kadar kırıldığını doğru anlatır mı emin değilim. Uzun konuştuk telefonda. Ama sadece bir cümle yazmama izin verdi. Cümle ise duygularının tam tercümanı olacak şekilde bir cümle: "Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş..." Sanırım Hülya Avşar o gece Kral TV ödül töreninde yaşananlar sonrası Tarkan'ı sildi.
Yayın tarihi: 21.05.2011
395
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.