Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tarantino yine kana susadı

Tarantino yine kana susadı

Hollywood'un ele avuca sığmaz dahi çocuğu yönetmen Quentin Tarantino'nun yeni filminde yine kan gövdeyi götürecek.

Kill Bill serisi ile sinemaya keskin bir dönüş yapan Quentin Tarantino, yeni filmiyle ilgili ilk ipuçlarını Total Film dergisiyle yaptığı söyleşide verdi. Tarantino, yeni projesinin bir Kung-Fu filmi olacağını ve filmin dilinin 1917'den bu yana Çin'de konuşulan mandarin lehçesinde olacağını duyurdu.

Filmin iki ayrı versiyonda çekileceğini dile getiren Quentin Tarantino, "Kill Bill filmindeki Japonca sahneler çok hoşuma gitti. Bu yüzden yeni filmin tümü de mandarin lehçesinde çekilecek" dedi.

Bir büyük proje de sırada
Filmin ilk versiyonunun altyazılı olacağını, ikinci versiyonda ise dublaja yer verileceğini anlatan yönetmen, İkinci Dünya Savaşı'na ilişkin dev bir projesi olduğunu, ancak ondan önce bu filmi çekmek istediğini kaydetti.

Ser verdi sır vermedi
Kung-Fu filminin çekim tarihi, oyuncu kadrosu, ismi ve detaylarına ilişkin bilgi vermeyen Tarantino'nun yeni projesiyle ilgili Total Film dergisinde, "Tüm senaryosunu Tarantino´nun kaleme alacağı film, onun yapımlarını seven çılgın seyirciyi de çok heyecanlandıracak" yorumunda bulunuldu.

Kill Bill'e daha var
Tarantino'nun son filmi "Kill Bill" iki kısım halinde seyirciyle buluşmuş ve büyük yankı uyandırmıştı. Yönetmen, önce filmin üçüncüsünü çekmek için hazır olduğunu duyurmuş, ancak daha sonra bu yapım için en az 10 yıla ihtiyacı olduğunu açıklamıştı.
Yayın tarihi: 02.11.2004
337
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.