Magazin

Taran'dan 'ölmemi mi istiyor'a cevap

Taran'dan 'ölmemi mi istiyor'a cevap

Ali Taran'ın boşandığı eşi Selma Ann Desmond, Facebook sayfasından ateş püskürdü: "İlaçlarımın parasını ödemiyor... Ölmemi istediğini düşünüyorum." Ali Taran'sa bütün yasal sorumluluklarını eksiksiz yerine getirdiğini duyurdu.

Selma Ann Desmond, ayrıldığı eşi Ali Taran'ın, kanser için kullandığı ilaç bedelini ödemediğini öne sürerek Facebook sayfasından ateş püskürdü.

Desmond şunları yazdı: "Şok geçiriyorum. İlaçlarım için gerekli parayı ödemiyor. Bu nasıl bir beladır. Ben iyileşmeye çalışıyorum, o beni hasta etmek için elinden geleni yaptı, yapmaya devam ediyor. İlaçlar olmadan nasıl iyileşeceğim. Yıllar önce hediye edilmiş mallarım var. Kendisinin de birden fazla malı vardır. Mahkeme kararıyla her türlü ilaç giderimi ödemekle yükümlü. Bu tavırla benim ölmemi istediğini düşünüyorum."

Ali Taran da avukatı Neşe Korkmaz Oktay aracılığıyla bir açıklama yaparak, Desmond'u yalanladı.

Açıklamada "Müvekkilim Ali Adnan Taran'ın, Selma Ann Desmond'un 'sağlık harcamalarını karşılamadığı'na ilişkin haberler asılsızdır. Müvekkilim mahkeme kararından doğan yasal sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmektedir. Buna dair belgeler ilgili sigorta şirketi, doktor, hastane, klinik, eczane ve tarafımızda mevcuttur. Kamuoyunun bilgisine sunulur" denildi.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 01.10.2011
331
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.