Magazin

Tanyeli estetikle inceldi!

Tanyeli estetikle inceldi!

Ünlü oryantal Tanyeli ile pop müzik sanatçısı Deniz Seki, fazla kilolarıyla başı dertte.

Tanyeli, estetik operasyon geçirip iki beden inceldi ama Deniz Seki hala arayışta.

Sahnelerin ünlü oryantali Tanyeli, çıkaracağı oryantal CD'sinden önce, estetik yaptırdı. Metropolitan Hastanesi'nde liposuction yaptıran Tanyeli, kendini iki beden incelttirdi.

Ajda Pekkan'ın girişimleri sonucunda Dr. Onur Erol'dan randevu alarak ameliyat olan Tanyeli, "Onur Bey Amerika'ya gidecekti. Gitmeden önce benim ameliyatıma girdi. Zaten o olmasaydı asla böyle bir işe cesaret edemezdim" dedi. Kalça ve karın bölgesindeki yağları aldırıp, göbek kısmında dans yüzünden oluşan deformasyona da müdahele ettiren Tanyeli, göz bölgesinde de küçük düzeltmeler yaptırdı.

Birkaç gün içinde hastaneden taburcu edilecek olan Tanyeli, "Şu an vücudumda ödem var. Bir süre sonra şişliklerim geçince oryantal CD'si için hazırlıklara başlayacağım. Zaten bu estetik ameliyatını da bu CD için yaptırdım. Hayranlarımın karşısına daha bakımlı, daha güzel çıkabilmek için" dedi.
Yayın tarihi: 07.10.2006
1062
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.