Magazin

Tanju'ya aşık oldum, hataydı

Tanju'ya aşık oldum, hataydı

Hülya Avşar, futbolcu Tanju Çolak'la yaşadığı ilişkiden pişmanlık duyduğunu söyledi. Bir gençlik hatası yaptığını belirten sanatçı, "Gençtim, hata yaptım, Tanju'ya aşık oldum" dedi.

Ünlü futbolcu Tanju Çolak'la 20 yıl önce yaşadığı ilişkinin sık sık gündeme getirilmesinden dolayı rahatsızlık duyduğunu belirten Hülya Avşar, Levent Tenis Kulübü'nde gazetecilerle yaptığı sohbette şunları söyledi:

"20 yıl önce Tanju Çolak ile bir ilişki yaşadım. Yaşadığım ilişkiden de hep pişmanlık duydum, hala duyuyorum da. Ben bu ilişkiyi yaşadıktan sora Tanju'nun karısını, Aysu Hanım'ı aradım. 'Ben bir hayvanlık yaptım, çok pişmanım, senden özür diliyorum. Gencim, hata yaptım, aşık oldum. Onun için de senden özür diliyorum' dedim. O da özrüm üzerine kabul edip evliliklerini sürdürüyorlar. Benimle uğraşan insanlar sürekli Tanju ile ilgili haber yapıyorlar. Yapacak başka bir konuları yok. Herkes benim hayatımla ilgileneceğine kendi hayatlarına baksınlar. Tanju'nun ailesi de sürekli bu tür haberlerden rahatsızlık duyuyor. İki tane yetişkin çocukları var..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.10.2006
515
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.