Magazin

'Tanıştırayım kendisi ortanca hanımım'

'Tanıştırayım kendisi ortanca hanımım'

Geçtiğimiz ay Petek Ertüre ile ilişkisinden 5. kez baba olan Ali Ağaoğlu'nun yanında bu kez bir diğer hayat arkadaşı vardı. Ağaoğlu, Ayten Alpar'ı gazetecilere bu sözlerle tanıttı.

ali ağaoğlu

İş hayatındaki başarısı kadar özel yaşantısıyla da merak uyandıran Ali Ağaoğlu, önceki gün Bebek'teydi. Geçtiğimiz günlerde 5. kez baba olan işadamının yanında, bu kez sevgilisi Petek Ertüre değil; bir diğer hayat arkadaşı Ayten Alpar vardı. Ağaoğlu ve Alpar, 7 yaşındaki oğulları Mert ile Koru Kahve'de güzel havanın tadını çıkardı.

MEKANDA ŞAKALAŞTILAR

Mekanda hayat arkadaşı Ayten Hanım'la bol bol şakalaşan Ali Ağaoğlu, kafeden ayrılırken oğluna elini öptürdü. Mert'e harçlık ve hediye de veren ünlü işadamı, ardından da Boğaz turu yaptı. Ünlü işadamı, mekandan çıkarken Ayten Alpar için "Tanıştırayım kendisi ortanca hanımım" dedi. Ali Ağaoğlu'nun Alpar'ın yanı sıra ilk eşi Semra Ağaoğlu'ndan 2 ve Petek Ertüre'den de 1 çocuğu bulunuyor. Ağa'nın Semra Hanım'a 'büyük hanım'; kendisinden 25 yaç küçük Ertüre'ye de 'küçük hanım' dediği söyleniyor.

(Takvim)

Yayın tarihi: 06.08.2013
1699
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.