Magazin

Taner aşkı uğruna karakolluk olmuş!

Taner aşkı uğruna karakolluk olmuş!

Survivor Gönüllüler'in favori ismi Taner'in kız arkadaşına yaptığı sürpriz yüzünden karakolluk olduğu ortaya çıktı.

O sürpriz, iddiaya göre şöyle gelişti: Taner, KKTC'de 3 yıl büyük aşk yaşadığı kız arkadaşı tarafından terk edildi. Sebebi ise kız arkadaşının ailesinin Taner'i istememesi. Bu ayrılık kararını kabullenemeyen Taner ise çılgına döndü ve büyük aşkına "Ne olursa olsun seni bırakmam, nerede olursa olsun seni bulacağım, odanda bile bulurum seni" dedi.

Taner'in deli dolu olduğunu düşünen kız arkadaşı da onun bu sözleri üzerine yatak odasında değil salonda uyumaya başladı. Taner, Survivor'a katılmadan 2 ay önce kız arkadaşının evinin yanındaki borudan tırmanarak yatak odasına girdi. Odanın boş olduğunu görünce de yatağın altında uyuyarak sabah olmasını bekledi. Sabah, kız arkadaşı odaya girer girmez Taner yatağın altından aniden fırladı. Taner'i karşısında görünce çığlıklar atan genç kızın imdadına erkek kardeşi ve eniştesi yetişti.

Taner'e saldıran erkek kardeş ve enişte onu hastanelik edinceye kadar dövdü. Olayın ardından soluğu polis karakolunda alan Taner, kız arkadaşının ailesinden şikayetçi olmaktan son anda vazgeçti. Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencisi olan Taner'in kopya çekerken yakalandığı bu yüzden de okuldan uzaklaştırma cezası aldığı da öğrenildi.

(Vatan)
Yayın tarihi: 04.05.2011
480
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.