Magazin

Tan Sağtürk aldatıldı mı?

Tan Sağtürk aldatıldı mı?

Nişanlısı Tan Sağtürk'ten ayrılan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in ilişki yaşadıklarını açıklamaları beraberinde çiftin eşlerine ihanet ettikleri iddialarını da gündeme getirdi.

Korel'e verdiği nişan yüzüğünü geri alan Sağtürk, "Nişan yüzüğünü geri istedim. Çünkü benim için manevi değeri yüksekti. Bu ilişkide ne kadar doğru düzgün durabilirsem o kadar durmaya çalıştım. Kendi açımdan bir aldatma ya da herhangi bir şey söz konusu olmadı" dedi. Korel'in kendisine ihanet edip etmediği sorusuna ise Sağtürk, şu yanıtı verdi:

"İnanın böyle bir cümle bile kurmak istemiyorum. Herkes ne hissediyorsa doğru şeyi hissediyor. Bunu şu ana kadar kurduğum yalın cümlelerle anlatmak benim için daha doğru olacaktı. 'Aldatmak, böyle oldu şöyle oldu' gibi cümleleri kullanmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Ama yaşandı ve bitti. Artık geriye dönmemek gerek diye düşünüyorum. Çünkü onlar bir ilişki yaşıyor" diye konuştu.
Yayın tarihi: 12.01.2009
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.