Magazin

Tamara için otelin bir katı kapatıldı

Tamara için otelin bir katı kapatıldı

Tamara Ecclestone, Atıl Kutoğlu’nun defilesinde podyuma çıkmak üzere İstanbul’a geliyor. Swissotel’in kral dairesinde konaklayacak olan ünlü manken için otelin bir katı tamamen kapatılacak.

Güncellenme tarihi:

TAMARA ECCLESTONE FOTOĞRAFLARI

Dünyanın en zengin işadamları arasında yer alan Formula 1’in patronu Bernie Ecclestone’un kızı Tamara Ecclestone, Atıl Kutoğlu’nun defilesi için İstanbul’a geliyor. Modacının 10 Ekim Çarşamba günü İstanbul Fashion Week’in açılışında düzenleyeceği 2013 ilkbahar-yaz defilesinde podyuma çıkacak olan Ecclestone’a İstanbul’da bir koruma ordusu eşlik edecek. Ünlü mankenin altı korumasından ikisi şehre önceden gelecek, Ecclestone’un kullanacağı güzergâhları belirleyecek, güvenliği için çeşitli önlemler alacak. Swissotel’in kral dairesinde konaklayacak genç için ayrıca otelin bir katı tamamen kapatılacak. Tamara Ecclestone, defilenin ardından, Avusturya’da yayınlanan “Next Topmodel” yarışmasında tanıştığı Kutoğlu’yla birlikte şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezecek.

Kapalıçarşı’yı gezmek istiyor
Atıl Kutoğlu’nun İstanbul Fashion Week’teki defilesinde Kanadalı topmodel Jessica Stam de podyuma çıkacak. Defilenin açılış ve kapanışını yapacak olan Stam, etkinliğin ardından düzenlenecek partiye de katılacak. Ünlü model İstanbul’dayken Kapalıçarşı’yı da gezmeyi planlıyor.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 08.10.2012
544
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.