Magazin

Tam 290 milyon dolar ödeyecek!

Tam 290 milyon dolar ödeyecek!

Yakışıklı oyuncu Ashton Kutcher, olaylı bir şekilde ayrıldığı karısı Demi Moore'a 290 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul etti.

Aralarındaki yaş farkına rağmen Hollywood’un örnek çiftleri arasında gösterilen Demi Moore ve Ashton Kutcher çiftinin felaketle sonuçlanan beraberliği aylardır gazetelerin gündemindeydi.

Boşandı boşanacaklar derken resmi ayrılık için ilk adım geçtiğimiz gün 34 yaşındaki Ashton Kutcher'dan gelmişti. İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; Kutcher'ın ihanetinin ortaya çıkmasından sonra evlerini ayıran ve bir yıldır ayrı yaşayan çift, Demi Moore'un 290 milyon dolarlık tazminat talebi yüzünden boşanmada anlaşamamıştı.

7 yıllık evliliklerine son vermek üzere boşanma davası açan Kutcher sonunda 50 yaşındaki Moore'un istediği 290 milyon dolarlık tazminatı ödemeyi kabul etti. Genç oyuncu Mila Kunis ile aşk yaşamaya başlayan Kutcher, sonunda servetinin büyük bölümünü eski eşine vermeyi kabul etti.

Los Angeles Mahkemesi'ne önceki gün boşanma dilekçesini sunan Kutcher, ayrılık gerekçesi olarak 'şiddetli geçimsizliği' göstermişti. Ashton Kutcher ve Demi Moore 2005 yılı Eylül ayında evlenmişti. Demi Moore, Kutcher'dan önce 13 yıl evli kaldığı ünlü aktör Bruce Willis'ten, 90 milyon dolar tazminat alarak boşanmıştı.

Moore'un Willis ile evliliğinden Rumer, Scout ve Tallulah Belle adlarında 3 kızı bulunuyor.

Yayın tarihi: 24.12.2012
434
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.