Magazin

Talibinin yüzüne tükürüp gitti!

Talibinin yüzüne tükürüp gitti!

"Çocuğuna bak ondan sonra bilmemneyini düşün..." diyen Servinaz Hanım talip olduğu Sabri Bey'in suratına tükürerek canlı yayını terk etti...

Güncellenme tarihi:
Star TV'de yayınlanan "Zuhal Topal'la İzdivaç" yine canlı yayında izleyenleri hayretler içinde bırakan bir kavgaya sahne oldu. Servinaz Hanım talip olduğu Sabri Bey'e inanılmaz suçlamalarda bulunduktan sonra yüzüne tükürerek stüdyoyu terk etti. Her şey Sabri Bey'in Fransa'da yaşayan kızının yayına bağlanmasıyla başladı. Babasının kendisini geçmişte sürekli dövdüğünü anlatan genç kız; baba sevgisinden mahrum büyüdüğünü dile getirdi... Kızının konuşmaları üstüne söze giren Sabri Bey kızının eski eşiyle arasını açtığını iddia ederek "Param olduğu müddetçe gider bir hayır yuvasına veririm, onlara vermem..." şeklinde konuştu. Bu sırada tüm bu konuşmaları oturduğu yerden dinleyen Servinaz Hanım hışımla yerinden fırlayarak "Püü sana. Yazıklar olsun sana..." sözleriyle canlı yayını terk etti. Daha sonra Servinaz Hanım yayına geri döndü ve Sabri Bey'e yönelik sert sözler söylemeye devam etti... "Çocuğuna bak ondan sonra bilmemneyini düşün..." diyen Servinaz Hanım'ın sinirini yatıştırmak stüdyoda çıkan olay karşısında şaşkına dönen sunucu Zuhal Topal'a düştü... İŞTE O AN: (Milliyet)
Yayın tarihi: 03.10.2010
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.