Magazin

Takside kucak kucağa

Takside kucak kucağa

İngiltere'nin en sevilen yetenek yarışmasının ünlü jürisi Simon Cowell`i jüri koltuğunda görmeye alışan izleyiciler onu ilk kez bir koltuk olarak görüyor.

Simon Cowell

Farklı yeteneklerin yarıştığı İngiltere'nin en sevilen şovlarından "Britain's Got Talent"ın en az program kadar meşhur ismi jüri üyesi Simon Covell. Açık ve net yorumları nedeniyle klimi zaman sert bulunan Cowell, geçtiğimiz günlerle Londra'da River Cafe'de arkadaş grubuyla yemek yedi. Ancak Cowell restoran çıkışında ilginç bir şekilde kameralara yakalandı. İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre eve yalnız dönmeyen Cowell'ın kucağı da boş değildi. Arkadaşları ile birlikte bindiği arabanın arka koltuğunda oturan Cowell'in kucağına da esmer bir kadın oturdu. Cowell baygın gözleri ile duruma şaşırmış görünüyordu. Kim olduğu bilinmeyen esmer kadın ise kameraları fark edince utanarak gülümsedi ve ardından yüzünü saklamaya çalıştı.

Yayın tarihi: 30.06.2013
1815
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.