Magazin

Taciz işte böyle olur

Taciz işte böyle olur

"Seray Sever ve Erkekler" adlı programın çekimlerinde ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Seray Sever'e ilginç bir sürpriz yaptı.

Sohbet sırasında Sever'in, "Beni hiç kimse ellemedi" sözleri üzerine ayağa kalkan Poyrazoğlu, "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı" diyerek Sever'i hiç beklemediği bir anda taciz etti.

Sever, birkaç yıl önce bir dergi için erkek kılığına girip, bir gün boyunca erkek gibi yaşadığını, kadınları taciz ettiğini anlatınca Ali Poyrazoğlu, "Bakar mısınız, erkek olunca aklına gelen ilk iş gidip kadınları ellemek olmuş. Çok mu çektin bu işten?" diye sordu. Bu soru üzerine güzel sunucu, "Hayır, beni kimse ellemedi!" deyinçe olanlar oldu.

Bu anı kaçırmak istemeyen Ali Poyrazoğlu, "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı. Her şeyin bir ilki var Seray" diyerek Seray Sever'i taciz etti. Bir anda neye uğradığını şaşıran Sever, "Ali Bey bana hoş bir sürpriz yaptı" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 17.03.2007
583
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.