Magazin

Suskunlukları sürüyor!

Suskunlukları sürüyor!

Sibel Kobal ve İbrahim Çelikkol cephesinde sessizlik devam ediyor...

Sinem Kobal’ın Arda Turan’dan sonra kalbini oyuncu İbrahim Çelikkol’a açtığı, ikilinin yaklaşık 20 gündür görüştüğü iddia edildi. Pazar günü Riva’da baş başa görüntülenen ikili, çıkan aşk haberleriyle ilgili sessizliğini koruyor.

Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra adı bir süre Muratcan Akdoğan’la anılan Sinem Kobal, pazar günü Riva’da oyuncu İbrahim Çelikkol’la görüntülendi.Oylarını kullandıktan sonra Çelikkol’un evinin yakınlarında bulunan Riva’daki Riva’s Club adlı mekanda buluşan ikilinin yaklaşık 20 gündür görüştüğü, buluşma yeri olarak da genellikle gözlerden uzak olduğu için Riva’yı seçtiği iddia edildi.

Saatlerce baş başa oturdukları mekandan Çelikkol’a ait ciple ayrıldıkları ve ünlü oyuncunun çiftliğine gittikleri yazılan ikili, görüntüler ve aşk haberleriyle ilgili sessizliğini ısrarla koruyor.İkilinin bağlı bulunduğu menajerlik şirketi de Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol’un bu konuyla ilgili yorum yapmak istemediğini belirtti.

Sinem Kobal, yaklaşık 20 gün önce Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un başrolleri paylaştığı “Sadece Sen”in galasına katılmış, gecenin sonunda filmin afişini “Çok güzel bir film. Belçim, İbrahim ve emeği geçen herkesi tebrik ederim” notuyla Instagram’da paylaşmıştı. O karede yaptığı kalp işareti de dikkat çekmişti.(Kelebek)

Yayın tarihi: 02.04.2014
6235
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.