Magazin

Survivor'dan ne kadar kazandı?

Survivor'dan ne kadar kazandı?

“Survivor Ünlüler Gönüllüler” yarışmasından geçtiğimiz hafta elenen Irmak Atuk, adadaki tek kadın olmasının dezavantajını yaşadığını söyledi

ırmak atuk

Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra Survivor'a veda eden Irmak Atuk, kendisine Survivor'ı kaybettiren şeyin ne olduğunu açıkladı.

Atuk şunları söyledi: 'Bu adada tek bayan kalmış olmamdı. Eğer ki Gönüllüler takımında bir bayan kalmış olsaydı, bir rakibim olmuş olsaydı finale kadar gitmek isterdim. Fakat beş erkek tek bayan kaldım. Tek bayan kalmanın avantajını da dezavantajını da yaşadım. Başarımı da kanıtlamış olduğumu düşünüyorum. İyi ki bu Survivor deneyimini yaşamışım.'

Öte yandan 'Survivor', manken Irmak Atuk’a bir ev kazandırdı.

Haftalardır Panama’da zorlu doğa koşullarında yarışan manken, yaptığı anlaşma gereği programdan 200 bin TL kazandığını söyledi.

Atuk, bu parayı ev alarak değerlendireceğini açıkladı.

“Survivor”da yer alan ünlülere, yarışma süresince kendi işlerini yaparak para kazanamadıklarından belirli bir ödeme yapılıyor.

Yayın tarihi: 17.06.2013
572
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.