Magazin

Survivor'dan ilk kareler

Survivor'dan ilk kareler

Nazenin Tokuşoğlu, İstanbul-Panama yolculuğunu adım adım yazdı

survivor

Dünyanın en zor yarışması kabul edilen Survivor'da 6'ncı sezon çekimleri önceki gün başladı. İzlenme rekorları kıran yarışmada dünyada ilk kez bir gazeteci, Habertürk'ten Nazenin Tokuşloğu da mücadele ediyor. Şimdiye kadar yapılan tüm Survivor'lardan daha çekişmeli ve zorlu geçmesi beklenen yarışmada Tokuşoğlu, 'Ünlüler' takımında yer alıyor. Bu yıl Dominik Cumhuriyeti yerine Panama'nın İnci Adası'nın ev sahipliği yaptığı Survivor'ın ilk görüntülerine yine Habertürk ulaşırken, yarışmacıların yolculuk öncesi ve sonrası fotoğrafları hayli ilgi çekici. Zorlu bir yolculuktan sonra Panama'ya ulaşan ekip, bir süre keşif yaptıktan sonra uyumak üzere otele çekildi. Ancak Tokuşoğlu, kendisine eşlik eden Bennu Gerede ve eski futbolcu Ümit Karan ile Panama'da keşfe çıktı. Survivor adasına gitmeden önce son haberini yapan ve haberinin başına "Gazeteciliğimin son, Survivor'lığımın ilk günü. Birazdan telefonumu elimden alacaklar, ıssız adanın ortasına bırakacaklar. Hakkınızı helal edin" notunu düşen Nazenin, yolculuk öncesi ve Panama'ya vardıktan sonraki ilk izlenimlerini Habertürk okurları için yazdı...

- Tüm ekip havaalanında buluştuk. Ümit Karan hayranlarının yoğun ilgisi yüzünden en geç gelen isim oldu. İçeri girene kadar tezahürat yaptılar, havaalanı "Ümit Ümit' sesleriyle inledi.

- Herkes çok yorgundu. Çünkü neredeyse herkes o gece hiç uyumamış. Sabah 06.00 uçağıyla önce Amsterdam'a oradan da Panama City'ye geçtik. Yolculuk yaklaşık 18 saat sürdü.

- Cengiz'in kasları tek kelimeyle inanılmaz. Acayip çalışmış. Dağhan Külegeç, Cengiz'e "Abi çok emek sarfedip yapmışsın o kasları, ben kendimden çok senin için üzülüyorum" deyince tüm ekip kahkahalara boğuldu.

- Havaalanında kafamızı uçaktan çıkarır çıkarmaz inanılmaz bir sıcakla karşı karşıya kaldık. Sanki biri sıcak hava üfleme makinesini yüzümüze tutuyordu. Herkes "Eyvah burada kavrulacağız" diyerek kaygısını dile getirdi.

- Akşam Panama City'nin en güzel deniz ürünü restoranlarından birine gittik. Doğukan "Ben bunları size yakalarım" diyerek iddiasını ortaya koydu.

- Panama'daki ilk gecemizde herkes uyuklamaya başladı. Ayrıca sabah erkenden yola çıkacağımız için akşam 22.00 gibi herkes odalarına çekildi. Ben, Ümit ve Bennu hariç. Panama kazan biz kepçe misali gezmeye başladık. Sokak satıcılarıyla sohbet ettik. Ümit de bir taksiciyle sohbete koyuldu. Sahilde güzel bi bar keşfettik. "Biz Survivor'ız" deyince halk inanılmaz bir ilgi gösterdi.

- Dağhan Külegeç ile Ümit Karan'ın kavga ettiği yalan. Aksine tüm ekip birbirini çok sevdi.

- Burada en fazla konuştuğumuz şey kıyafet. Herkes yanında koca bi valiz getirmiş kararsızlıktan ama bu koca valizden sadece bir ada, bir yol kıyafeti çıkacak.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 17.03.2013
1004
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.