Magazin

Survivor'dan Elenen İsim!

Survivor'dan Elenen İsim!

Survivor'da elenen yarışmacı Sahra Işık Oldu...

Survivor eleme gecesinde yarışmadan giden isim Sahra oldu.
Dokunulmazlık sembolunun sahibi olan Hilmicem tarafından adı söylenen ve Survivor SMS sonuçlarına göre en düşük oyu alan Sahra, yarışmadan elendi.Survivor All Star'dan elenen isim olan Sahra'nın Turabi ile ilgili söyledikleri çok konuşulacak. Turabi'nin canını açıttığı için onun da canının yanmasını isteyen Sahra iddialı itiraflarda bulundu.

"Bu sezon Turabi’ye neden uzak durdun" sorusuna Sahra şöyle cevap verdi: Geçen sene Turabi ile çok şey yaşadım. Turabi ile aramızda ne yaşanırsa yaşansın sonunda yine onu destekledim. Türkiye'ye dönünce bu destelememi başka yerlere çekmiş, samimiyetsiz bulmuş. Ben de bu sene ona sırtımı döndüm ve o yolda yürüdüm. Zaten Survivor All Star'a gelmekteki amacım finale gitmek ve Turabi ile sonuna kadar savaşmaktı. Dayanabildiğim yere kadar savaştım, düşman olarak görmedim ama gerçekten canımı yakan bir insanın canını yakmak istedim ve bu şekilde hareket etmek istedim. '

Yayın tarihi: 21.05.2015
4835
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.