Magazin

Survivor'dan Elenen Aday Sosyal Medyayı Salladı!

Survivor'dan Elenen Aday Sosyal Medyayı Salladı!

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu, sosyal medya adeta sallandı. İşte 17 Mayıs'ta Survivor'dan elenen isim...

Güncellenme tarihi:

Survivor'da dün akşam nefes kesen bir eleme gecesi yaşandı. Survivor'da kimin eleneceğinin belli olacağı konseyde karşılıklı atışmalar yaşandı. Survivor’da bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımından 3 isim eleme adayı olarak SMS oylamasına kalmıştı. Bu üç isimden en az oyu alan Gizem Kerimoğlu Survivor'a veda etti. İşte Survivor'da dün akşam yaşananlar...SURVİVOR 17 MAYIS SMS OYLAMASI SONUÇLARI

Survivor’da bu hafta SMS oylaması sonuçlarında sürpriz yaşandı. Gönüllüler takımının iddialı yarışmacılarından olan Serkay SMS oylamasında Damla’nın gerisinde kalarak 2. oldu. SMS sonuçlarına göre 1. Damla 2. Serkay ve 3. Gizem Kerimoğlu oldu.

ACUN ILICALI'DAN FLAŞ SURVİVOR KARARI!

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı program cuma,cumartesi, pazar, pazartesi ve salı olmak üzere haftanın 5 günü ekrana geliyordu. Kanalın aldığı karara göre program artık perşembe günü de olmak üzere haftanın 6 günü izleyicisiyle buluşacak.

SURVİVOR'DA DÜN AKŞAM NELER OLDU?

Survivor'da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununda kaybeden gönüllüler takımı ilk eleme adayını konseyde verilen oylarla Survivor Gizem Kerimoğlu olarak belirledi. İkinci adayı ise bireysel dokunulmazlık sembolünün kazananı Survivor Gizem Memiç seçti. Survivor Gizem Memiç, ikinci eleme adayı olarak Survivor Serkay Tütüncü'nün ismini söyledi.

SURVİVOR'DAN ELENEN GİZEM KERİMOĞLU'NDAN VEDA KONUŞMASI

Gizem Kerimoğlu elendikten sonra yaptığı açıklama "Survivor'da hikayesi olan insanlardan biri olduğumu düşünüyorum. Bu hikayeyi kurgulayıp gelmedim ama kahramanı oldum. Yunus'un da dediği gibi bugün çantamı hazırlayıp geldim. Burada büyüdüm güçlendim. Geride bıraktığım hayatıma aynı hedeflerimle, mücadelemle devam edeceğim. Çok üzgünüm, ama benim için olması gereken buymuş" dedi. Ayrıca Acun Ilıcalı da Gizem Kerimoğlu'nu üslubu ve efendiliği için kutladı.

HAKİN HATİOĞLU'NUN ELEME TAHMİNİ TUTTU!

Hakan Hatipoğlu, bu hafta her iki dokunulmazlık oyununu da kaybettikten sonra gönüllüler takımının eleme adaylarından olan Serkay, Gizem Kerimoğlu ve Damla'nın aralarından Survivor'a Gizem Kerimoğlu'nun veda edeceğini iddia etmişti...

SURVİVOR'DA ELEMEYE KALAN İSİMDEN ŞAŞIRTAN SÖZLER

Elemeye kalan ikinci adayı Gizem Memiç belirledi ve ‘Gizem Kerimoğlu’nun gitmesi için karşısına güçlü birini çıkarmak istiyorum’ diyerek Serkay’ın adını söyledi. Böylece gönüllüler takımında bu hafta sms oylamasına kalan yarışmacılar Gizem Kerimoğlu ve Serkay oldu.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 18.05.2016
5722
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.