Magazin

Survivor'da herkes bu görüntüleri konuştu

Survivor'da herkes bu görüntüleri konuştu

Survivor'da SMS oylamasına kimlerin katılacağı belli oldu. Dokunulmazlık oylamasını kaybeden Gönüllüler takımında Duygu ile Murat SMS oylamasına kaldı. Oyunu kaybeden Gönüllüler'de Duygu gözyaşlarına hakim olamazken, Dağhan onu teselli etmeye çalıştı.

duygu çetinkaya

Survivor’da bu hafta gözyaşı ve heyecan dolu bir bölüm ekranlara geldi. Zorlu bir yarışmanın sergilendiği haftada, yarışmacılar oynanan dokunulmazlık oyununda sulu ve dengeli bir parkuru geçerek halkaları taşıyıp çubuklara takmaya çalıştı. Zaman zaman dengelerini kaybeden yarışmacılar takım arkadaşlarına zor anlar yaşattı.

Duygu ve Irmak’ın karşı karşıya geldiği yarışma sonrasında kaybeden Duygu, dakikalarca gözyaşı döktü. Takım arkadaşını teselli etmek için uğraşan Dağhan ise zor anlar yaşadı. Gözyaşları bir türlü dinmeyen Duygu, takım arkadaşlarından özür diledi.

Yarışmayı kaybeden Gönüllüler takımı, ardından aralarında elenmek için SMS’e kalacak isimleri belirledi. Dokunulmazlığı olan Dağhan’ın dışında isimler yazan Gönüllüler, aralarındaki tek kadının gitmesinden yana oy kullandı.

Bu bölümde 3 gönüllü Duygu’nun SMS’e kalmasını isterken, Duygu ise Murat’ın SMS’e kalması yönünde karar verdi.

 

Yayın tarihi: 27.05.2013
1963
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.