Magazin

Survivor'da Elemeye Kalan O İsimler...

Survivor'da Elemeye Kalan O İsimler...

Survivor'da elemeye kimler kaldı sorusunun cevabı dün akşam belli oldu.

Survivor 2016’da Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Ünlüler’de eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler yarışmacıları eleme için bir arkadaşlarının adını yazdı. Diğer ismi bireysel dokunulmazlık yarışmasını kazanan Atakan söyledi.

Survivor'da kıran kırana geçen Dokunulmazlık yarışının ardından yarışmayı kaybeden Ünlüler Takımı'nda eleme heyecanı vardı.
Ünlüler takımı yapılan oylama sonucunda Tuğba’nın ismini söyledi. Tuğba ile birlikte gidecek bir diğer ismi Atakan söyledi. Atakan, Yunus’un adını söyledi. Survivor’da elemeye Tuğba ve Yunus kaldı.Survivor’da son ismi SMS oylamasında birinci olan yarışmacı söyleyecek.

SURVİVOR'DA ORTALIĞI KARIŞTIRAN SÖZLER!

Survivor'da büyük heyecan devam ediyor. Finale doğru yaklaştıkça yarışmacılar arasındaki gerginlikler de artıyor. Son olarak Survivor'dan elenen Yılmaz Morgül giderayak yaptığı konuşma ile adayı karıştırdı. Atakan, Mehmet ve Yattara'nın arkasından konuşmalarını öğrenince tepkisini ortaya koyuyor. Peki Mehmet ve Yattara bundan sonra nasıl davranacaklar?
SURVİVOR'DA ADALAR NE ZAMAN BİRLEŞECEK?

Survivor 2016'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Tam olarak tarihinin belli olmadığı birleşme partisinin adada belli bir yarışmacı sayısının kalmasının ardından gerçekleşecek. Adalarda toplam 12 kişi kaldığında birleşme partisi yapılacaklar. Nisan aylarının sonunda yada Mayıs ayının başında birleşme partisinin gerçekleşmesi bekleniyor. Bireysel oyunlara geçilecek olan birleşme partisinin ardından adalardaki dengeler nasıl değişecek merak ediliyor.

SURVIVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Survivor'da dün akşam büyük ödül piknikti. Piknik ödülünü almak için kıyasıya rekabet eden Ünlüler ve Gönüllüler takımı Survivor'ın en heyecan verici karşılaşmasını yaşadılar. 8-4 önde olan Ünlüler takımı art arda sayılar vererek 8-9 geride kaldılar. Atakan ve İbrahim'in nefes kesen mücadelesinde galip olan Atakan oldu ve durum 9-9 oldu.

Bayrak yarışı için takımların en iyi kız ve en iyi erkek yarışmacıları seçildi. Ünlüler takımı Atakan ve Nagihan'ı seçerken; Gönüllüler takımı Gizem Memiç ve Semih'i çıkardı. Gizem Memiç'in ilk turda geride kalması sonucu Semih ve Atakan arasındaki yarışın galibi Atakan oldu. Survivor'da piknik ödülünü kazanan Ünlüler takımı eğlenceli vakit geçirip sürpriz yemeklerle buluştu.

Yayın tarihi: 11.04.2016
1139
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.