Magazin

Survivor'da büyük sürpriz

Survivor'da büyük sürpriz

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta adaya Duygu veda etti.

Güncellenme tarihi:

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu hafta elenen isim belli oldu.

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de dokunulmazlık yarışını kaybeden Gönüllüler Ada Konseyi'ne gitti. Konseyde üç arkadaşı Duygu'nun gitmesi için oy kullanırken, Duygu da Murat'ın gitmesi için oy kullanınca ikisi SMS'e kaldı. Daha önce de SMS'e kalan, ancak seyircinin oyları ile adada kalmayı başaran Duygu'nun kendisine güveni tamdı. Survivor'da bu hafta kimin eleneceği merak ediliyordu, bu soru cevabını buldu. Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu hafta Duygu elendi.

Elenme anı oldukça ilginçti. Acun'un elenen ismi açıkladığı sırada Murat gözlerini kapatarak elenen ismin açıklanmasını bekledi. Acun Duygu'nun ismini açıkladı. Ancak Murat bu anı kaçırmış olmalı ki bir süre daha gözlerini açamadı. Sonra isminin okunmadığını anlayınca derin bir oh çekmesi ekranlara yansıdı.

Survivor Gönüllüler'den Duygu'nun elenmesi Gönüllüleri derinden üzerken Ünlüler tarafında ise buruk bir sevinç yaşandı. Survivor'dan elenen Duygu gözyaşlarına hakim olamadı.

Elendiğini öğrenen Duygu "Evimi bıraktım gittim, kiramı istiyorum" diyerek duygusal ortamı dağıttı.

Yayın tarihi: 29.05.2013
556
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.