Magazin

Survivor'da büyük ödül

Survivor'da büyük ödül

‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ yarışmasında ödül oyununu kazanan ünlüler, Brezilya’ya gidip Alex de Souza’yı evinde ziyaret etti. Ünlüler ayrıca Alex’ın takımı Coritiba’nın maçını da izledi.

Survivor'da büyük ödül

‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ yarışmasında ödül oyununu kazanan ünlüler, Irmak Atuk, Cengiz Coşkun, Ümit Karan ve Doğukan Manço, Brezilya’da Alex de Souza’yı evinde ziyaret etti.Türkiye’de Souza’nın tercümanlığını yapan Samet Güzel tarafından karşılanan yarışmacılar, ilk olarak futbolcunun oynadığı ve bir gol attığı Coritiba takımının Fluminense maçını izledi. Souza ve eşi Daianne, maç sonrası Acun Ilıcalı ve yarışmacıları bir restoranda ağırladı. Oldukça sıcak geçen gecede Souza, yarışmacılara merak ettiği soruları sordu. Ümit Karan’ın sakallı haline çok şaşıran futbolcu, Türkiye’de futbol oynadığı dönemde Ümit’le çok iyi anlaştıklarını söyledi.

Çift, ertesi gün, ünlüleri Curitiba’da yaşadıkları evde misafir etti. Souza’nın futbol hayatı boyunca çekilen fotoğrafları için ayırdığı oda, yarışmacılar tarafından ilgi gördü. Ilıcalı ve yarışmacılar Souza ve eşinin misafirperverliğinden çok etkilendiklerini söyledi.

Yayın tarihi: 11.06.2013
647
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.