Magazin

Survivor'da birinci belli oldu

Survivor'da birinci belli oldu

Survivor Ünlüler Gönüllüler'in dün akşam Kıbrıs’taki finalinde Hilmi Cem İntepe ve Doğukan Manço yarıştı. Finalde birinci olan Hilmi Cem 500 bin TL’nin sahibi oldu.

Güncellenme tarihi:

Panama’da 110 gün önce başlayan, 9 ‘Ünlü’ ve 8 ‘Gönüllü’nün karşı karşıya geldiği ‘Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması’, bu akşam KKTC’deki Kaya Artemis Otel’de düzenlenen finalle sona erdi. Kıbrıs’taki finale 4 isim kalmıştı. Ünlüler’den Ümit Karan ile Doğukan Manço, ‘Gönüllüler’dense Hilmi Cem İntepe ve Murat Ceylan zorlu mücadelelerin ardından Kıbrıs’taki büyük finale katılmaya hak kazanmıştı.

Kıbrıs'ta Panama’daki dokunulmazlık oyununu kaybeden Hilmi Cem ve Murat Ceylan SMS’te karşı karşıya geldi. Murat Ceylan, KKTC’deki ilk akşamında elendi. 500 bin TL’lik büyük ödül için dünkü yarı final bölümünde; Ümit Karan, Doğukan Manço ve Hilmi Cem İntepe arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. 3’lü arasında geçen çekişmenin ardından finale kalan ilk isim Hilmi Cem İntepe oldu. Ümit Karan ve Doğukan Manço ise SMS oylamasına kaldı. Halk oylamasında Doğukan Manço finale çıkan ikinci isim olarak belirlendi.

Dün akşamki oylamada iHilmi Cem birinci oldu ve 500 bin TL'nin sahibi oldu.

Hilmi Cem, Acun Ilıcalı'ya sıcağı sıcağına duygularını şöyle anlattı:

"Gerçekten çok mutluyum. İnananımıyorum. Beni destekleyen desteklemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. İnanamıyorum, gerçekten şu anki halimi anlatamam size." 

Yayın tarihi: 01.07.2013
769
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.