Magazin

Survivor Taner Ortaköy'ü birbirine kattı

Survivor Taner Ortaköy'ü birbirine kattı

Reina'dan çıkan Taner yol ortasında şınav çekip trafiği kilitledi. Arkadaşı Meter sırtına bindi, insanlar, "Oh yeah, adamımsın Taner" diye tezahürat yaptı.

Her şeyimiz tamam, bir Taner'imiz eksikti, o da oldu! Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adını duyuran Taner önceki akşam arkadaşı Meter'le Reina'da eğlendi. Gece geç saatlerde kulüpten ayrılan ikili, gazetecileri karşılarında görünce zıvanadan çıktı. Bir anda yolun ortasına kendisini atan Taner, çevredekilerin şaşkın bakışları altında şınav çekmeye başladı.

KIZLARA "OH YEAH" DEDİLER
Ortaköy trafiğini kilitleyen Taner'in arkadaşı Meter de boş durmadı! Geriden gelip Taner'in sırtına binen Meter'i gören sürücüler sıkışan trafiğe aldırış etmeden sirk izler gibi ikiliyi izlemeye başladı. Bu arada bazı sürücüler, "Oh yeah, adamımsın Taner" diye tezahürat yaptı. İkili, daha sonra fotoğraflarını çeken genç kızların yanına giderek, "Oh yeah" diye bağırdı.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 15.07.2011
402
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.