Magazin

Survivor Son Bölümde Ünlüler Takımı Birbirine Girdi

Survivor Son Bölümde Ünlüler Takımı Birbirine Girdi

Survivor'da finale son haftalar kala takımlardaki gerginlikler arttı.

En son Yunus Günçe'nin elendiği konseyin ardından dün akşam ekrana gelen son bölümde ödül oyununu kaybeden Ünlüler takımında Atakan ve Nagihan birbirine girdi.

Survivor'ın dün yayınlanan son bölümünde Atakan ve Nagihan oyun sırasında söz düellosuna girdi. Konseyde Yunus'un ismini yazdığı için Atakan tarafından eleştirilen Nagihan ise patlama noktasına geldi.

İşte yaşanan tartışmanın özeti:

Nagihan: "Benim Semih'i yazmam ihanetin ihaneti olur. Tuğba ve Yılmaz'la zaten damgalıyım. Yapmadığım halde 'sırtımdan bıçaklandı' oldu. Senin yüzünden ben bunları yedim. Tuğba'nın olayının bu kadar patlamasının nedeni seninle birlikte 'takımı ayakta tutalım' dememizdi. Ancak kötü olan ben oldum. Tuğba bunu kullandı ve zararı bana dokundu"Nagihan'ın hedef tahtası Atakan ise şu sözleri söyledi:

"Eğer Semih'i potaya koysaydık İbrahim gidecekti. Böylece karşıda Serkay ve Damla kalacaktı. Dokunulmazlıklarda bireysele dönecektik ve herkes kendini kurtarma peşinde olacaktı. Bu herkesin işine gelir"

 

Kaynak: Mynet

Yayın tarihi: 16.06.2016
3443
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.