Magazin

'Survivor Selim' Nadya için din değiştirecek

'Survivor Selim' Nadya için din değiştirecek

"Survivor Türkiye-Yunanistan" yarışmacısı Pandelis, Türk yarışmacı Selim'in Yunan takımından Nadya'ya aşkı uğruna vaftiz olacağını söyledi.

Yunanistan'da Mega TV, Türkiye'de de Show TV'de yayımlanan "Türkiye-Yunanistan Survivor"daki aşkın Türk kahramanı Selim'in, Yunanistan ekibinde yarışan Nadya ile evlenmek için din değiştirip vaftiz olacağı öne sürüldü.

Yunan Espresso gazetesi, birinci sayfasının manşetinden verdiği haberde, Survivor'da yarışan, ancak bir süre önce elenen "fanatik" Yunan Pandelis'in açıklamalarına yer verdi. Gazeteye göre Selim Pandelis'e Nadya ile evleneceklerini söyledi ve kendisinden nikâh şahidi olmasını istedi.

Pandelis gazeteye, "Selim geçtiğimiz iki hafta boyunca Atina'daydı. Bir gece eğlence sırasında bana vaftiz olacağını, Ortodoks olup ardından Nadya ile evleneceğini sevinç içinde söyledi" dedi.

Selim'in vaftiz ve nikâh için tarih vermediğini, ancak Atina'da yaşamasının olası olduğunu belirten Pandelis, iki gencin ilişkisi hakkında da "Birbirlerini deli gibi seviyorlar, aşkın sınırı yoktur" diye konuştu.

Pandelis, gazetenin "Selim Nadya'dan istese, Nadya Müslüman olur muydu?" sorusuna da "Bilmem. Ancak, Selim Hıristiyan olmak istediğine göre gerisi önemsiz" yanıtını verdi. Gazete, haberini "Nadya'nın güzel gözleri için kazana girecek" manşetiyle duyurdu.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 19.12.2006
597
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.