Magazin

Sürpriz yakınlaşma

Sürpriz yakınlaşma

Şarkıcı Bengü ile yaklaşık beş yıl süren ilişkisi geçtiğimiz günlerde son bulan Akın Altan, Naz Elmas'la görüntülendi.

Ayrı ayrı Etiler Şamdan'a gelen ikili mekanı ise birlikte terk ederek Sarıhan adlı çorbacıya gitti. Yaklaşık dört saat süren çorbacı muhabbeti sonrasında dışarıda bekleyen basın mensuplarını atlatan Naz Elmas, bir taksiye binerek hızla oradan uzaklaştı.

Bindiği taksi ile Anadolu yakasına geçen Elmas'ın basın mensuplarını atlatabilmek için trafik kurallarını hiçe sayması ise dikkatlerden kaçmadı. Yaklaşık bir saat süren kovalamacanın ardından Anadolu yakasında bir eve gitmeye karar veren Elmas, araçtan indiğinde ise basın mensuplarına veryansın etti.

Gazetecilerin "Akın Altan'la yaklaşık 4 saat çorbacıdaydınız neler söyleyeceksiniz" sorusuna ise Elmas, "Yanlışınız var biz, Akın’la birlikte değildik. Yanlış görmüşsünüz o Akın değil" yanıtını verdi.

Elmas'tan yaklaşık 20 dakika sonra mekanı terk eden Akın Altan ise muhabirlerin sorularına yanıt vermezken, kendisine yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre bu buluşmayı doğruladığını, ancak Naz Elmas ile iki iyi dost olduklarını ve aralarında herhangi bir ilişkinin olmayacağını söyledi.

Yaşanan olayların ardından Naz Elmas Twitter sayfasından, "Hiçbir şey yazdığınız gibi değil önümüzdeki günlerde de göreceğiz zaten. Şamdan'da adı geçen kişiyle beraber değildim. Arkadaşlarımla yemeğe gittim. Yanımdaki arkadaşlarımın arkadaşı olduğu için masada oturan biriydi" sözleriyle açıklama yaptı.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 01.04.2013
766
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.