Magazin

Sürpriz nikah

Sürpriz nikah

Meltem Cumbul, Merve Hasman'ın eski kocası Alican Özbaş ile Kuşadası'nda evlendi.

Güncellenme tarihi:

Aralarında 12 yaş fark olan Alican Özbaş ve Meltem Cumbul, önceki akşam büyük bir sürpriz yaptı, Kuşadası Blue Sky Otel’de nikâh masasına oturdu.

Gizli merasimde Özbaş’ın babası Erol Özbaş yoktu. İddiaya göre Erol Özbaş, bu evliliğe onay vermediği için oğlunun nikâh törenine katılmadı. Erol Bey, oğlunun önceki düğününe de katılmamıştı.

Nurettin Hasman ile Güliz Onursal'ın kızı Merve Hasman Alican Özbaş ile 4 ay evli kalmıştı. Çift damadın teyzesi Rana Erkan Tabanca'nın evinde düzenlenen ve aile arasında yapılan sade bir törenle evlenmişti.

DAMADIN BABASI AJDA PEKKAN'IN ESKİ SEVGİLİSİ
Alican Özbaş'ın dedesi DYP kurucusu Ali Rıza Özbaş. Kuşadası'ndaki İmbat ve Blue Sky International otellerinin sahibi Erol Özbaş, 22 Temmuz 1958 doğumlu. İzmir Özel Türk Koleji'ni bitirdikten sonra Amerika'da turizm eğitimi görmüş. Başından 2 evlilik geçen Özbaş'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen Alican da baba mesleğini seçti.

Erol Özbaş, adı yıllar önce İzmir'de 5 trilyon liralık naylon fatura soruşturmasıyla gündeme gelmişti. Özbaş bir dönem Ajda Pekkan ile aşk yaşamıştı.

Yayın tarihi: 25.08.2012
631
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.