Magazin

Sürpriz Kutlama

Sürpriz Kutlama

Aşk yaşadıkları konuşulan Tuvana Türkay ve Rafet El Roman, önceki gece Arnavutköy Balıkçısı’ndaydı.

Aşk yaşadıkları konuşulan Tuvana Türkay ve Rafet El Roman, önceki gece Arnavutköy Balıkçısı’ndaydı. Türkay çıkışta “Sürpriz bir şeyi kutladık” dedi.

BAŞ BAŞA YEMEK

Rafet El Roman’ın Ceren Kaplakarslan’la boşandığı gün Amsterdam’da Tuvana Türkay’la çekilmiş fotoğrafı ortaya çıkmış, o kare aşk dedikodularına yol açmıştı. Geçtiğimiz gün düet yapmak için stüdyoya giren Roman ve Türkay, önceki gece de Arnavutköy Balıkçısı’ndaydı.

‘YENGE’YE TAÇ

Türkay, çıkışta “Sürpriz bir şeyi kutladık” dedi. “Birliktelik kutlaması mı?” sorusunu ise yanıtsız bırakarak Roman’ın aracına bindi. Araca yanaşan bir satıcı, “Yengeme alır mısın?” diyerek şarkıcıya taç uzattı. Roman, kahkaha atarak aldığı tacı Türkay’a verdi.

Sevgilim olsa...

Adı futbolcu Alper Potuk’la da anılan Tuvana Türkay, ne Rafet El Roman’la ne de Potuk’la ilişkisi olduğunu söyledi: “Ne yazık ki çıkan haberler doğru değil. İnanın sevgilim olsa elinden tutup çıkacak cesarete sahibim. Alper de sadece arkadaşım, maçını izlemeye gitmiştim hepsi bu.”

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 28.11.2016
1554
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.