Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Suriye ile savaşmalıyız'

'Suriye ile savaşmalıyız'

Bir Türk savaş uçağının Suriye tarafından düşürülmesinin ardından başkent Ankara soğukkanlılığını koruyor. Buna karşın magazin dünyasının bazı ünlüleri Suriye ile savaşa girilmesi konusundan çoktan görüş bildirdi bile.

Dün gece, Türk savaş uçağının Suriye tarafından düşürüldüğünün ortaya çıktığı andan itibaren klavye başına geçen ünlüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'da duygularını yazıya döktü.

Erol Köse ve Atilla Taş gerekirse savaşa girilmesi konusunda görüş bildirirken Nihat Doğan, gece boyunca kendisine karşı çıkanlara "Suriye'ye gereken cevabı vermeliyiz" tezini savundu.

Gece boyunca "savaşmalıyız" tezini savunan Doğan, görüşlerine karşı olanlara cevaben "Tatlı su kurnazlarına sesleniyorum. Sizin gibi yurtta savaş, cihanda barış demiyorum" notunu düştü. Doğan kafa karıştıran "Hem içeride kardeşlerin birliği için #SavasaHayir hem dışarıda gökkuşağı altında huzurlu mutlu oynayan cocuklar icin cihanda #SavasaHayir" notuyla takipçilerine veda etti.

422
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.