Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Suri nerede?

Suri nerede?

Ünlü aktör Tom Cruise ve nişanlısı Katie Holmes'un kızları Suri, yedi haftalık oldu. Ancak küçük Cruise hálá objektiflerle tanışmadı. Şimdilerde herkes küçük Suri'yi merak ediyor.

Gwyneth Paltrow, Donald Trump, Brooke Shields, Angelina Jolie ve Brad Pitt, bebekleri dünyaya geldikten kısa bir süre sonra gazetecileri ailelerinin yeni üyesiyle tanıştırdılar.

"Görevimiz Tehlike"nin yıldızı Tom Cruise ve nişanlısı Katie Holmes ise, meslektaşlarının aksine yedi haftalık kızları Suri'yi basının önüne çıkarmadılar. Tom Cruise, "Neden Suri'nin fotoğrafını gazetelere vermiyorsunuz" sorusuna yanıt vermiyor ve "Suri'nin sağlığı gayet iyi. Her şey yolunda" demekle yetiniyor.

EVLİLİK TARİHİ BELLİ DEĞİL
Nicole Kidman'la evli olduğu dönemde Isabella ve Conor'u evlat edinen Tom Cruise, çocukları çok sevdiğini her fırsatta dile getiriyor. Cruise, "Her zaman baba olmayı hayal etmiştim. Toplam 10 çocuğum olsun istiyorum" diyor. Cruise'un bu isteğini nişanlısı Katie Holmes'un nasıl karşıladığı ise bilinmiyor. Bu arada Tom Cruise ve nişanlısı Katie Holmes'ün hálá evlilik tarihi saptamamış olması akılları karıştırıyor. Çift, bir yıldır nişanlı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.06.2006
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.