Magazin

Supper Clup kızı

Supper Clup kızı

Sortie'nin açılış gecesinde DJ'lerle ilginç bir şova imza atan Layla, bu ilk gecenin ardından "Supper Club kızı" olarak anılmaya başladı.

Tipiyle Türk kızlarını andıran Layla, "Dans ederken kendimi uçuyor gibi hissediyorum, ama seksi bir uçuş bu. Supper Club'ta her gece herkesi şok etmeye bayılıyorum" diyor.

İşte Supper Club kahramanları
İstanbul'un gözde eğlence mekanı Sortie'de 24 Mayıs'tan bu yana Supper Club rüzgarı esiyor. Her gece farklı eğlence, farklı tatlar ve farklı müzik ile misafirlerini ağırlayan kulüp, renkli çalışanlarıyla da ilgi uyandırıyor.

Amsterdam, Roma ve San Francisco'nun popüler eğlence mekanı Supper Club, bu yaz İstanbul gece hayatına da adım attı. Sortie'nin sahiplerinden Erol Kaynar, 10 yıllık isim hakkını alarak Supper Club'ı Türkiye'ye getirdi.

Supper Club'da müşteriler, ayakkabılarını çıkarıyor ve yemeklerini yattıkları yerde önlerine gelen tepsiden yiyorlar.

Her hafta farklı bir menünün olduğu mekanda, her gece "Nasıl farklı olalım" diye çalışan bir ekip var. Zaten Supper Club'çılar da "Sıradansanız gelmeyin" diyorlar. İşte son günlerde İstanbul gece hayatının gözdelerinden biri olan Supper Club'ın kahramanları...

DANS EDERKEN UÇUYOR
Supper Club'ın açılış gecesinde Dj'in vücudunun değişik bölgelerine yapıştırdığı pedlerle dans eden Layla, bu ilk gece şovunun ardından "Supper Club kızı" olarak anılmaya başladı. Tipiyle Türk kızlarını andıran Layla, "Dans ederken kendimi uçuyor gibi hissediyorum, ama seksi bir uçuş bu. Supper Club'ta her gece herkesi şok etmeye bayılıyorum" diyor.

Layla, Brezilya'da yaşayan Hint, İspanyol ve İtalyan melezi bir güzel... 24 yaşındaki Layla, Türkiye'ye ilk kez gelmiş; Ayasofya ve Sultanahmet'ten çok etkilendiğini belirtiyor. Türk insanlarını harika, gizemli, misafirperver bulduğunu belirtiyor.

Türk kadınlarının diğer ülke kadınlarına göre daha güzel ve bakımlı olduğunu, erkeklerin ise çok çapkın olduğunu söylüyor. İstanbul ve Amsterdam arasındaki kültürel farka da değinen Layla, "Parası olanlar burada insanlara daha yukarıdan bakıyor" diyor. Supper Club'ta herkes gibi o da hep aynı performansı göstermiyor.

POZ MERAKLISI
Kendi ülkesinde çok sevilen bir sanatçı olan Stefania Dipierro, artık Supper Club'ta şarkı söylüyor. Poz vermeye bayılan komik şarkıcı, Türkiye'de olmaktan çok mutlu olduğunu belirtiyor. İtalyanca şarkılar söyleyen ve aynı zamanda dans eden Stefania, değişik ülkeleri görmeyi sevdiğini ve Türkiye'den de çok keyif aldığını dile getiriyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 15.06.2006
777
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.