Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Süpermen'e sevgili aranıyor!

Süpermen'e sevgili aranıyor!

Beyazperdenin yeni Süpermen'ini bulan yapımcılar, şimdi rotayı kız arkadaşı Lois Lane'e çevirdi.

Gazeteci Lois Lane rolü için aralarında 'Yıldız Savaşları' serisinin Padme Amidala'sı Nathalie Portman'ın da bulunduğu altı aday yarışıyor.

Yönetmen Bryan Singer, Süpermen rolü için genç oyuncu Brian Routh ile anlaştıktan sonra yapımcılarla birlikte Lois Lane'i aramaya başladı. Halim selim gazeteci Clark Kent'i beğenmeyen, ancak süper adama dönüştükten sonra ona kalbini kaptıran Lois Lane rolü için altı aday ön plana çıkıyor.

Adaylar kıyasıya yarışıyor
Lois Lane adayları 'The O.C' adlı yapımla tanınan Mischa Barton, 'Angel'ın oyuncularından Charisma Carpenter, 'The Crow: City of Angels'la öne çıkan Mia Kirshner, 'Lost'un Evangeline Lilly ile 'Felicity' ile ismi duyulan Keri Russell. 'Leon' filmiyle yıldızı parlayan ve 'Yıldız Savaşları' serisinin ilk iki filmi ile şöhretin doruğuna ulaşan, Hollywood'un gözde genç kuşak oyuncularından Nathalie Portman'ın ismi de adaylar arasında anılıyor.

Singer sürpriz yapabilir
Barton ve Portman'ın birkaç aydır aday olduğu role daha yakın olduğu ifade edilirken, tam 12 ünlü aktörün ismi geçmesine rağmen rolü onların arasında bulunmayan, şöhretsiz bir oyuncuya veren Bryan Singer'ın Lois Lane konusunda da sürpriz yapabileceği konuşuluyor.

Jude Law düşman rolünde
Oscar adayı aktör Jude Law ile süper adamın ismi de son günlerde bir arada anılıyor. Süpermen adayları arasında ismi anılan Law'un 'Süpermen Dönüyor'da bir rol üstlenebileceği, bu rolün de büyük ihtimalle bir düşman olabileceği kaydedildi.

Filmle ilgili her geçen gün başka bir haber ortaya atılırken, Warner Bros yapımcılarının ağzını bıçak açmıyor. Yapımcıların
önümüzdeki günlerde filme ilişkin resmi açıklamada bulunması bekleniyor.
606
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.