Magazin

Sudan elbiseyle poz verdi

Sudan elbiseyle poz verdi

İngiltere'de yayınlanan Dancing On Ice adlı programın sunucusu Holly Willoughby Dünya Su Günü nedeniyle halkın su kullanımı konusunda bilinçlendirilmesine yönelik bir kampanya kapsamında poz verdi.

Holly Willoughby, giydiği derin göğüs dekoltesi bazı seyircilerin tepkisini çekince uzun süre tartışma konusu olmuştu. Kanalı telefon yağmuruna tuan bazı izleyicilerin baskısıyla bir bölüm kapalı elbise giyen ama sonra "Ben kendimi böyle seviyorum" diyen güzel sunucu yine eskisi gibi dekolte elbiseler giymeye devam etmişti.

ARTIK 'SU KIZI' DİYE ANILIYOR
Bütün bu tartışmalar eski iç çamaşırı mankeni olan Holly Willoughby'nin şansını açtı.

Willoughby, Dünya Su Günü nedeniyle halkın su kullanımı konusunda bilinçlendirilmesine yönelik bir kampanya kapsamında poz verdi.

Willoughby'nin görev aldığı kampanya; duş süresini 3 dakikaya indirmenin milyonlarca litre su tasarrufu sağlayacağını vurguluyor.

Böyle bir kampanyada görev almanın kendisini mutlu ettiğini söyleyen 27 yaşındaki Holly Willoughby, "Yapılan araştırmalar gösteriyor ki erkeklerin duşta harcadığı ortalama süre 7, kadınların ise 7.2 dakika. Oysa bu süreyi 3 dakikaya indirebilirsek her yıl önemli miktarda su tasarrufu yapmayı da başarabileceğiz" dedi.
Yayın tarihi: 22.03.2008
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.